Сумський “Міськводоканал” виливає каналізаційні нечистоти у річку (+ВІДЕО)

Сумське комунальне підприємство виливає каналізаційні стоки у річку Стрілку.

Працівників “Міськводоканалу” спіймала на гарячому сумчанка. Каже, смерділо страшно, а коли дістала фотоапарат, комунальники зібрали шланг та поїхали геть.

Ірина із сином саме йшли цією дорогою аж коли побачили те, що шокувало їх до глибини душі.

“На цьому місці стояла машина водаканалу. Каналізаційна труба була направлена у річку, тобто уся ця рідина невизначеного кольору та запаху стікала у річку”, – розповідає пані Ірина кореспондантам СТС.

58e7a86c3ab93_3

Жінка встигла сфотографувати на телефон незаконні дії підприємства. На фото видно, що шланг із машини веде у річку, а збоку на авто – логотип «Міськводоканалу». Жінка додає, щойно вона дістала фотоапарат, працівники – втекли.

58e7a746365b8_viber image1

58e7a74331437_viber image2

Та частина річки Стрілки, яка тече у цій місцевості, зеленого кольору. Бруд тут плаває на поверхні, який побачити можна неозброєним оком. Жінка підозрює ,що зливають каналізацію сюди не вперше, але коментар самого «Міськводоканалу» нам отримати не вдалося, оскільки жоден номер не відповідає.

За допомогою ми звернулися до екологічної інспекції. Після нашого дзвінка туди одразу направили спеціалістів.

“Державною екологічною інспекцією були щойно відібрані зразки проб води даної річки Стрілка. Проби будуть доставлені до лабораторії. Результати будуть десь в понеділок або вівторок”, – повідомив державний інспектор з охорони навколишнього середовища Сумської області Богдан Дубинка.

58e7a86a44c1f_4

58e7a86158b4a_5

Ми ж чекаємо на коментар комунального підприємства «Міськводоканал» із поясненнями, хто дав їм дозвіл виливати каналізацію в річку. Слідкуйте за нашими новинами.