Сумського водія швидкої оштрафували на 50 тисяч гривень за маячки

111

У Сумах водія швидкої допомоги оштрафували аж на 50 тисяч гривень. Про це повідомили у програмі «Свідок» на НТН.

Покарали, ніби за те, що спецавтомобіль стояв із вимкненими проблисковими маячками на парковці. Поліцейським водій пояснив, що дозволу на спецсигнали машина не має, тож ніколи ними і не користується, навіть не знає як.

Річ у тім, що сигнальним пристроєм спецавтомобіль обладнаний ще заводом виробником. Прибув як гуманітарна допомога із Німеччини та півроку служив в АТО. Нині, вже два місяці є власністю Сумської районної лікарні.

Швидка перевозить в основному лежачих хворих на дослідження. За весь цей час дозволами на сигналізацію ніхто не цікавився.

«Коли життя людини йде на хвилини, для того щоб довести її до лікарняного закладу, вже не думаєш про маячки. Правильно вони працюють чи ні», – коментує головний лікар Сумської районної лікарні Володимир Поцелуєв

Неважливо, увімкнені прблискові маячки чи ні, відсутність дозволу – це порушення, коментують у Патрульній поліції.

«Якщо автомобіль, розмальований під швидку допомогу, має встановлені спец сигнали, то він повинен мати дозвіл на них. Санкція статті передбачає складання відповідного адмінпротоколу», – коментує прес-офіцер Патрульної поліції Сум Олег Сологуб

У поліції журналістам повідомили, що штраф за це порушення, не такий вже і захмарний – 8500 гривень. Чому у швидкій говорять про стягнення 50 тисяч гривень – не розуміють.

Справу розбиратимуть у суді вже наступного тижня.