Сумському малюку оперативно повернули вкрадений велосипед

У роботі поліцейських не буває дрібниць і неважливих справ. Адже навіть якщо злочин не тяжкий і не має великого суспільного резонансу, потерпілі сподіваються на допомогу правоохоронців, і для них це дуже важливо. Тому співробітники поліції Сумщини з відповідальністю ставляться до кожного завдання.

Нещодавно із заявою про крадіжку до поліції звернулась жителька обласного центру. Вона повідомила, що з колясочної в під’їзді її будинку протягом робочого дня зник дитячий велосипед. Для сім’ї це – суттєва втрата, до того ж маленький власник велосипеда – син заявниці – дуже засмутився. Тож жінка звернулася до сумчан через соціальні мережі з проханням допомогти у пошуках, а правоохоронці відразу почали оперативно-розшукові заходи і менш ніж за добу встановили зловмисницю.

Нею виявилась 36-річна жінка. Поліцейські вилучили вкрадений велосипед і повернули господарям, жінці ж доведеться відповідати за свої дії перед законом.

Оперативність правоохоронців і результат їхньої роботи по-справжньому вразили заявницю, тож вона поділилася радістю з друзями через соціальну мережу і висловила щиру вдячність працівникам поліції і особливо начальнику сектору кримінальної поліції Сумського районного управління поліції Андрію Алєксєєву за своєчасне реагування, відповідальність до своїх службових обов’язків.

«Удачі Вам у вашій нелегкій роботі, сімейного благополуччя і всього лише самого найкращого!»- побажала сумчанка.

А головне – зазначила, що її дитина просто щаслива від повернення велосипеда. І це – найбільша нагорода для всіх, хто працював задля такого результату.

Поділитися в соцмережах: