“Сумиобленерго” планує завтра зранку відключити від електроенергії “Міськводоканал”

Заборгованість за послуги – така причина припинення розподілу електроенергії КП Сумської міської ради “Міськводоканал”. Станом на 01.06.2021 заборгованість комунального підприємства перед АТ “Сумиобленерго” за послуги з розподілу електричної енергії складає 5,032 млн грн та за активну електроенергію – 4,918 млн грн. Відключення заплановане на вівторок, 8 червня, з 9.00.

Розуміючи, що мешканці м. Суми не повинні бути заручниками невирішених фінансових питань та діяльності керівництва КП СМР “Міськводоканал”, АТ “Сумиобленерго” неодноразово подовжувало термін сплати за надані послуги, але марно.

Товариство опинилося у вкрай критичній фінансово-економічній ситуації. На жаль, в такій ситуації немає інших заходів впливу, ніж передбачені чинним законодавством, а саме – припинення надання послуг з розподілу електричної енергії КП СМР “Міськводоканал”.

Враховуючи складну ситуацію та соціальне напруження, яке може спричинити відключення КП СМР “Міськводоканал”, АТ “Сумиобленерго” звернулося з проханням посприяти у вирішенні питання сплати заборгованості до міського голови м. Суми.

АТ “Сумиобленерго” повідомляє про персональну відповідальність керівництва КП СМР “Міськводоканал” за наслідки, пов’язані з частковим або повним припиненням електропостачання. Про це йдеться на сайті підприємства.

 

Поділитися в соцмережах: