Свеський лісгосп отримав відзнаку переможця області

Сумське облуправління лісового та мисливського господарства підбило підсумки трудового суперництва по роботі підприємств у І кварталі цього року.

За словами начальника управління Віктора Чигринця, різниця між першим і останнім місцем досить незначна, але саме в таких умовах достойної конкуренції формується особливий змагальний дух.

Вивівши середній бал з урахуванням 23-х показників, за якими визначалась якість роботи лісгоспів, коливання обрахувалося десятими і сотими балів: від 4,859 до 4,541.

Цього разу пальму першості повіз на північ області Свеський лісгосп (директор – Олег Закусило). Свеські лісівники стали першими і за підсумками роботи у 2015 році. Другі у рейтинговій таблиці – їх найближчі сусіди: Середино-Будські лісівники (директор – Олександр Плужніков), на ІІІ місці – Краснопільський лісгосп (директор – Віктор Мороз).

Вручаючи перехідну відзнаку переможця директору Свеського лісгоспу Олегу Закусилу, Віктор Чигринець відзначив найбільші (понад 50 %) темпи приросту реалізації продукції, одну з найвищих в області середню ціну з реалізованого кубометра лісопродукції, високі показники підприємства з продуктивності праці та  капітальних інвестицій, передає прес-служба Сумського ОУЛМГ.