Свідомий шосткинець здав обріз

Шосткинські поліцейські долучились до всеукраїнського місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів, який розпочався 1 жовтня. Дізнавшись про це, 44-річний чоловік поспішив добровільно здати правоохоронцям знайдений в лісосмузі обріз часів Другої світової війни.

Чоловік, який приніс до відділу поліцію зброю, правоохоронцям розповів, що рушницю знайшов у лісі під час збирання грибів. Поблизу дерева він помітив сумку, прикидану сміттям, в якій і знаходилась зброя.
«Небезпечну знахідку правоохоронці направили на експертизу, після чого вона буде знищена, – говорить Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Добре, що громадяни усвідомлюють, якої шкоди може завдати зброя, і здають її в поліцію».
Нагадаємо, що громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються у них незаконно, відповідно до вимог ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
Більше того, якщо громадяни у вказаний термін добровільно здаватимуть до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів мають можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.