Світла пам’ять: у Сумах вшанували пам’ять Героя України Олександра Аніщенка

Минуло п’ять років, як пішов з життя мужній чоловік,  полковник СБУ, сумчанин Олександр Аніщенко. Його пам’ять вшанували на мітингу-реквієм.

У заході, що відбувся у загальноосвітній школі № 4, якій у 2015 році присвоєне ім’я Героя України Олександра Аніщенка,  взяли участь його рідні, колеги по службі, учні та педколектив навчального закладу.

Співробітники Управління СБУ в Сумській області поділилися з присутніми спогадами про легендарного командира спецпідрозділу.

Також учасники заходу поклали квіти до могили загиблого співробітника української спецслужби на Алеї Героїв у Сумах, на якій викарбувані слова Олександра:

«Я хочу, щоб пам’ятали не мої справи, а мою душу…».

 Біографічна довідка:

Народився Олександр Аніщенко 17.12.1969 року у Сумах. Навчався у Сумській середній школі № 4. З 1987 по 1993 – студент Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка. Під час навчання з 1989 по 1990 роки працював у 4-й школі вчителем фізкультури.

З 1990 по 1992 – пожежник воєнізованої пожежної частини. В УСБУ в Сумській області служив з 1993 р.

З 2008 р. – заступник начальника відділу Центру спеціальних операцій  боротьби з тероризмом і захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБУ в УСБУ в Сумській області.

5 травня 2014 р. поблизу м. Слов’янськ  загинув при виконанні службового обов’язку, рятуючи своїх товаришів.