Ткацька фабрика та новий елеватор запрацювали у Кролевці

10

У Кролевці відновила свою роботу ткацька фабрика і побудований новий елеватор, що забезпечили кролевчанам близько 400 робочих місць.

Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив олова Кролевецької міської громади Олександр Бобровицький.

«Також вперше за часів незалежності України повністю проклали близько двох кілометрів дороги Приозерна–Зелена. Цього року були висаджені сакури та зелені ялини у новоствореному сквері учасникам АТО», – розповів посадовець.

За його словами, у більшості районів міста зробили належне освітлення і перейшли на LED-світильники, які є більш потужними і економними. До того ж відремонтовані існуючі транспортні зупинки та зведено чотири нових, розчищена і облагороджена берегова лінія Козинського ставу та триває ремонт і реконструкція колодязів. А у найближчих планах – створення ДЕПО і ремонтні роботи по вулиці В. Стуса.

«Все це є вдалим прикладом і досвідом співпраці органів влади, району та ОТГ, які знайшли спільну мову в інтересах людей. У свою чергу, облдержадміністрація підтримуватиме всі ОТГ і проекти, які створені та працюють на благо населення», – зазначив Микола Клочко.