ТОВ «Сумигаз Збут» забезпечує бізнес електроенергією та газом

ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує юридичним особам послуги з газо- та електропостачання і звертає увагу на переваги компанії.

«Для зручності клієнтів ми забезпечуємо індивідуальний підхід до формування ціни та різні умови оплати:  передплату, післяплату та подекадну оплату. У нас відсутні штрафи за небаланси. Крім цього, в Особистому кабінеті 104 Бізнес Онлайн ви зможете самостійно дозамовляти необхідні обсяги, контролювати документообіг та отримувати рахунки онлайн. Ви будете приємно здивовані нашою ціною та умовами обслуговування», – говорить начальниця відділу продажів юридичним особам Ірина Закаблук.

ТОВ «Сумигаз Збут» пропонує представникам бізнесу купувати газ та електроенергію разом. У такому разі за клієнтом закріплюється персональний менеджер, який допоможе розв’язати будь-які питання та завжди буде на зв’язку.

Ще одна перевага – можливість сплачувати за послугу розподілу електричної енергії через свого постачальника. Це спрощує для клієнтів ведення бухгалтерії, оскільки рахунок за розподіл і за постачання електроенергії формує та надсилає клієнту один менеджер.

Ознайомитися з послугами, які пропонує ТОВ «Сумигаз Збут», зручно на офіційному сайті компанії за посиланням: https://sm.gaszbut.com.ua/business


Для отримання детальнішої консультації та укладення договору телефонуйте до відділів продажів ТОВ «Сумигаз Збут»:

  • (067) 553 23 49; (067) 501 12 56 – Суми;

  • (067) 501 49 56 – Шостка;

  • (067) 543 11 80 – Конотоп;

  • (067) 543 11 82 – Ромни;

  • (067) 681 42 97 – Охтирка.


Наразі клієнтами «Сумигаз Збуту» є близько 50 промислових та бюджетних організацій. З початку 2021 року сукупні обсяги поставок електроенергії вже склали 243,4 тисячі кВт/год.

 

Поділитися в соцмережах: