Транспортний колапс у Сумах відклали на тиждень

У зв’язку з останніми подіями, а також заявою приватних перевізників, що вони з 1 жовтня взагалі можуть не виїхати на маршрути через занадто, на їхню думку, низькі тарифи, в.о. міського голови Михайло Бондаренко та начальник відділу транспорту і зв’язку Сергій Яковенко провели зустріч з сумськими перевізниками.

Сергій Яковенко нагадав, що 6 вересня на сайті Сумської міськради був опублікований проєкт рішення виконкому «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють у звичайному режимі» і відповідний акт регуляторного впливу, до якого, за процедурою, протягом 30 календарних днів можуть подаватися зауваження і пропозиції. Зазначений строк закінчується 6 жовтня, після чого виконком повинен розглянути цей проєкт рішення.

Тому на зустрічі було досягнуто компромісне рішення – перевізники не будуть зупиняти свою роботу, поки триває процес прийому зауважень і пропозицій. І почекати рішення по вищевказаним регуляторним актам, пише ВШ.

Поділитися в соцмережах: