Тростянецькі школярі вирушили на відпочинок до Німеччини

На запрошення німецького міста Альхорн тростянецькі школярі долучаються до німецько-українського проєкту «Природні парки Німеччини та України» і вже вирушили у подорож комфортабельним автобусом.

Оздоровлення й відпочинок у безпечних умовах, нові враження, екскурсії, цікаві знайомства й корисні знання – цього з нетерпінням чекають діти.

У дорозі вони пробудуть більше доби, а потім їх гостинно зустріне місто Альхорн. Альхорн – найбільший район муніципалітету Гроссенкнетен в окрузі Ольденбург у Нижній Саксонії.

Закордонна подорож тростянецьких дітей є результатом налагодження партнерства між Тростянецькою міською радою та друзями й колегами з Німеччини.

У складі групи 35 школярів віком від 12 до 17 років та 5 вчителів. Серед школярів – вихованці шкільного лісництва «Нескучанське» (учні міської школи №2), юні екологи з міських шкіл №1, №3, №4, а також діти військовослужбовців ЗСУ.

Усі витрати вартості поїздки – перевезення, проживання, харчування бере на себе німецька сторона, повідомили у Тростянецькій міській раді.