Тростянецька громада перемогла у конкурсі проєктів від Програми U-LEAD «Громада, дружня до бізнесу»

Усього в Україні підтримку отримають 10 територіальних громад, серед яких єдина з Сумщини – Тростянецька ТГ.

«Метою конкурсу є розвиток сприятливого бізнес-середовища, налагодження ефективного діалогу з бізнесом та підтримка відповідального підприємництва в громадах в умовах протидії наслідкам пандемії COVID-19 в Україні», – розповіла керівник Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD Марина Лобова.

За її словами, в умовах пандемії та карантинних заходів, інвестори, особливо іноземні, обмежені у можливості відвідувати громади та фактично можуть отримувати інформацію та оцінювати умови для інвестування лише у режимі онлайн. Ускладнена також й можливість проведення регулярних діалогових зустрічей між бізнесом та владою, звужено інформаційний простір для підтримки-бізнесу. Тож мета поданого Тростянецькою громадою проєкту – впровадити актуальну ініціативу щодо цифровізації інвестиційно-бізнесового середовища.

Проєкт-переможець має назву «Hromada4Business. Інновації та процвітання», у рамках реалізації якого планується створити одноіменний веб-портал, змістовно оновити та розробити дизайн інвестиційного паспорту громади, а також провести навчання для представників бізнесу у напрямку цифровізації.

«Реалізація відібраних проєктів розпочнеться орієнтовно у вересні 2021 р. і буде завершена найпізніше 31 березня 2022 р.», – підсумувала Марина Лобова.

Поділитися в соцмережах: