Тротуари на Охтирській обіцяють відремонтувати якщо залишаться кошти

32

Отримала відповідь електронна петиція, у якій сумчани просять відремонтувати пішохідну доріжку впродовж вулиці Охтирської.

Нагадаємо, за словами автора петиції, тротуар впродовж вулиці Охтирської від буд. 13 до буд. 33 залишає бажати кращого. В літню порю – це хода малечі та матусь з візочками через перешкоди, а в осінньо-зимову пору – стрибання через ями та лужі, а також промочені ноги школярів.

У відповіді влада зазначає, що при наявності залишку коштів після проведення робіт, передбачених титульним списком в поточному році, департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради буде замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту пішохідної доріжки по вул. Охтирська (від вул. Нижньосироватська до вул. Борова).

Після розроблення зазначеної документації, до профільних депутатських комісій буде направлено відповідний бюджетний запит з подальшим внесенням його на розгляд депутатського корпусу міської ради.

При позитивному вирішенні фінансових питань, роботи по облаштуванню пішохідної доріжки для школярів, малечі, матусь з дитячими колясками та пенсіонерів вздовж вул. Охтирської будуть виконані.