Три будинки на вулиці Троїцькій в Сумах досі без тепла

У Сумах три будинки в районі вулиці Троїцької стоять без тепла через порив тепломережі, повідомляє Суспільне. Місцеві мешканці говорять, що представників “Сумитеплоенерго” бачили тут три дні тому. За їхніми словами, більше ремонтники не з’являлися.

Мешканці будинку на вулиці Троїцькій, 18 говорять, що ремонтники викопали яму у їхньому дворі три дні тому. Ще один котлован з’явився біля будинку навпроти.

“15ºС в маленькій кімнаті, у великій — 13ºС. Сьогодні був уже мороз, це вже відчутно – дуже холодно. Вдягнена у 100 одежинок, під трьома ковдрами, вилазити з-під ковдри просто не хочеться. Кор: — Що вам відомо: коли включать? – Працюють, але нікого, ніде нема”, — каже мешканка будинку Лариса Бурда.

Старша будинку Зоя Фоменко, говорить, що одразу, як зникло тепло в батареях, почала телефонувати в усі інстанції.

“21 включили опалення десь о 9-й годині, об 11-й вже тепло зникло. Одразу зателефонували в ЖЕК. Там сказали, що це “Сумитеплоенерго”. Подзвонили в “Сумитеплоенерго” — ми нічого не знаємо. У п’ятницю приїхав бульдозер, розрили біля цього будинку, пів години побули. Я підійшла, кажу: в чому причина? Ми не знаємо, повернулися і поїхали”, — розповіла вона.

За її словами, відповіді від тепловиків вони так і не отримали.

“Згідно з графіком, на 23 число ми підключали будинок, який поруч, це пров. Г. Сковороди, 3. Він вже був не підключений. З’ясувалося під час обстеження, що у “Сумитеплоенерго” на лініях теплопостачання є порив. Сьогодні вони мені повідомили, що воно працює, тільки не в повному обсязі. Порив будуть ліквідовувати найближчим часом”, — сказала інженерка обслуговуючої компанії — ТОВ “Комсервіс Суми” Світлана Стародуб.

Речниця “Сумитеплоенерго” Віта Харченко телефоном сказала що, можливо, вони 26 жовтня прокоментують ситуацію.

25 жовтня на апаратній нараді при міському голові на питання мера про проблемні будинки під час підключення тепла заступник директора “Сумитеплоенерго” Володимир Тисячник сказав:

“Проблемні будинки є деякі незначні, проблеми ліквідуються спільно з ЖЕКами. Таких немає, що взагалі не можна включити”.