Цього тижня на Сумщині прогнозують мороз, дощ і мокрий сніг

Уже завтра Укргідрометцентр прогнозує рясні дощі на сході й півдні країни. Температура повітря вдень тут складе від 19 до 22 градусів тепла, вночі – 10-13 тепла. А ось на півночі, в центрі та на заході України буде холодніше: +12-15?С вдень і 5-9 градусів тепла вночі. Опадів тут не прогнозується, але небо затягне хмарами.

У середу похолодає вже по всій території країни: +12-16?С вдень і +5-10 – вночі. Більше того, синоптики обіцяють дощі по всій Україні.

У четвер розпогодиться, але тільки на заході і півдні країни. А ось центр, північ і схід продовжить заливати рясними дощами. Крім того, вночі до Львівської, Сумської, Київської, Івано-Франківської і Тернопільської областей повернуться мінусові температури – від 1 до 3 градусів морозу.

Під кінець робочого тижня погода теж не порадує. Так, у п’ятницю на заході вдень 12-14 тепла, вночі – 1-3 морозу. У центрі й на півдні країни вдень очікується від 4 до 10 тепла, а вночі 1-3 морозу. Східні області заливатиме дощами, там вдень очікується 6-8 градусів тепла і +5?С вночі.

А от мешканцям Чернігівської та Сумської областей погода готує неприємний сюрприз: у п’ятницю тут очікується не тільки дощ, але й навіть мокрий сніг.

Джерело: http://www.segodnya.ua