Туркмен з чужим паспортом намагався перетнути кордон на Сумщині

Нещодавно в пункті пропуску «Велика Писарівка» прикордонники Сумського загону затримали громадянина Туркменістану, який намагався перетнути державний кордон з чужим паспортним документом.

До пункту пропуску «Велика Писарівка» на виїзд до Росії прибув автомобіль марки «AUDI» польської реєстрації, на якому в якості пасажира слідував громадянин Туркменістану. Під час проведення прикордонного контролю чоловік надав для перевірки паспортний документ громадянина Туркменістану. Однак у охоронців кордону виникли сумніви щодо належності паспорта саме цій особі.

Ретельно перевіривши документ, прикордонники встановили, що паспортний документ не належить пред’явнику. Крім цього, в іноземця виявили посвідку на тимчасове проживання в Україні, яка також йому не належить.

Під час співбесіди з’ясувалось, що чоловік з метою перетину держкордону вирішив використати паспорт свого брата.

Наразі 22-річний громадянин Туркменістану затриманий до трьох діб для встановлення особи, після чого за спробу незаконного перетинання державного кордону України буде притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 КУпАП. Крім цього, до компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 357 КК України.