«Твоя енергонезалежність»: учасники акції від ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» зекономили 3 мільйони гривень

Протягом опалювального періоду учасники акції «Твоя енергонезалежність» використали 1,047 млн кубометрів газу, який вони придбали у серпні-вересні минулого року за ціною 4,49 – 5,49 гривень за кубометр. Пропозицією скористалися 1099 клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», загальна вартість спожитого ними газу склала 5,108 млн гривень.  

Таким чином споживачі заощадили 3,003 млн гривень порівняно з тим, якби сплачували за газ за щомісячною ціною.

«Багато наших клієнтів користуються можливістю зарезервувати необхідний об’єм газу на зиму другий рік поспіль. І вже зараз вони цікавляться, чи буде аналогічна пропозиція до наступного опалювального періоду. Це свідчить про важливість такого продукту для наших клієнтів», – зазначила директорка ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко.

Загалом учасники акції спожили 92% від зарезервованого об’єму ресурсу. Споживачі, які не використали передплачені об’єми газу у повному обсязі, можуть повернути заощаджені кошти на свої рахунки або спрямувати їх на оплату за наступний період.

Заяви, необхідні для цього, доступні на сайті ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» за посиланням. 

Підписану заяву можна надати у відділення ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» або відправити поштою за адресою: вул. Шишкарівська 12/3, м. Суми, 40000.

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» дякує учасникам акції «Твоя енергонезалежність» та розраховує на подальшу співпрацю в рамках нових тарифних пропозицій!

Довідка. Під час акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з 15 серпня по 30 вересня 2020 року, побутові клієнти ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» передплатили 1,141 млн кубометрів газу вартістю 5,572 млн гривень. Спеціальний тариф діяв з 1 жовтня 2020 року по 31 березня 2021 року.

 

 

Поділитися в соцмережах: