У 2022 році в Сумах розпочнеться будівництво хірургічного корпусу з вертолітним майданчиком, – Володимир Горох

У Сумах буде збудований новий хірургічний корпус обласної лікарні. Про це в ефірі програми «Даю слово» на телеканалі СТС розповів директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимир Горох.


Проєкт зведення хірургічного корпусу на 415 ліжок увійшов до програми «Велике будівництво». Загальна проєктна вартість – 1,5 млрд грн. Планується, що будівництво має завершитися за 2,5-3 роки.


За словами Володимира Гороха, серед усіх поданих проєктів найкращими Кабмін спільно з Офісом Президента визнав саме проекти Сумської та Рівненської обласних лікарень.

Будівництво розпочнеться вже у 2022 році.

Планується, що там буде вертолітний майданчик, що дасть можливість задіяти санавіацію для надання допомоги і маленьким, і дорослим пацієнтам. Крім того, буде зведена киснева станція та стерилізаційна.

Для того, щоб хворі, які приїжджають на обстеження з районів, та родичі тих, хто лікується у стаціонарі, мали можливість побути в Сумах кілька днів, на території комплексу також буде облаштований готель на 10 номерів.

У розмові з ведучою програми Володимир Васильович висловив впевненість, що всі ці плани цілком реальні та будуть втілені в життя.

Повне інтерв’ю з Володимиром Горохом дивіться тут: