У боях за Україну загинув військовий з Шостки

Завтра Шостка прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини Сергієм Коваленком. Траурні заходи розпочнуться 21 лютого за адресою: вул. Марата, 24 (біля останнього під’їзду).

Сергій Коваленко народився 16 березня 1969 року у Глухові, невдовзі родина переїхала до Шостки. Хлопчик навчався у шосткинській школі №8, потім закінчив з відзнакою місцеве профтехучилище за професією «електромонтер по ремонту електрообладнання». З дитинства Сергій любив читати, рибалити та збирати поштові марки (колекція яких зараз налічує кілька тисяч штук). Через короткий час юнак вступив до вищого військового командного училища та блискуче закінчив його.

Близькі та друзі говорять про Сергія Володимировича як про людину з активною життєвою позицією – працьовиту, натхненну, дисципліновану.

«Він ніколи не стояв на одному місці, його цікавило все – від політичних подій до побутових справ. Він жив життям суспільства, перебував у самому вирі подій», – такими словами згадують Сергія Коваленка.

Все своє життя чоловік присвятив військовій справі.

Навіть після виходу на пенсію за вислугою років продовжував допомагати своїм колегам мудрою порадою та всебічною підтримкою.

З початком повномасштабної рашистської агресії Сергій Володимирович добровільно взяв на себе нелегку місію волонтера.

Протягом кількох найскладніших місяців він забезпечував шосткинців медикаментами, допомагав у перевезенні людей з інших населених пунктів України. Постійно спілкувався з колегами, які перебували на фронті, і гаряче переживав за них.

Цієї зими Сергій Коваленко добровільно записався до територіальної оборони, а в лютому вже був на передовій…

За словами родичів, він щиро радів можливості знову опинитися у військовій «стихії», бути затребуваним і корисним Батьківщині та бойовим побратимам, повернутися до найголовнішої справи всього життя, за якою він так скучив…
Герой загинув 20 лютого. До останнього дня він був на бойових позиціях, захищаючи Батьківщину. Схиляємось у шані і скорботі перед пам’яттю Героя. Молимося за упокій його світлої душі та за перемогу України.

shostkanews.city