У День міста звання “Почесний громадянин міста Суми” отримало троє сумчан (двоє з них – посмертно)

Під час урочистої сесії Сумської міської ради з нагоди 366-ї річниці заснування міста Суми очільник обласного центру Олександр Лисенко вручив атрибути і відзнаки до звання «Почесний громадянин міста Суми» почесному ректору СумДУ Анатолію Васильєву. Також це звання було присвоєно відомому лікарю-інфекціоністу, головному лікарю обласної інфекційної лікарні Зіновію Красовицькому (посмертно) та головному лікарю міської лікарні Святої Зінаїди Олександру Ємцю (посмертно).

Отримуючи нагороду, Анатолій Васильєв подякував за високу оцінку його роботи і праці відомих медиків.

«Успішність університету, його високі рейтинги не були б можливими без тісної співпраці з громадою. Я впевнений, що це співробітництво продовжиться. Кадровий потенціал університету, його наукові освітні можливості і наукові надбання, інтелект повинні слугувати громаді Сумщини. Але я хочу подякувати й за те, що депутати присвоїли високе звання двом відомим медикам – Зіновію Красовицькому і Олександру Ємцю. Вони зробили дуже багато для життя і здоров’я жителів регіону. А ще для забезпечення високої якості підготовки студентів-медиків, які позитивно позиціонують університет, Сумщину, і є потужною складовою кадрового потенціалу міста Суми. Впевнений, що своїм рішенням депутатський корпус підтвердив розуміння важливості якісної освіти, медицини, ефективних наукових досліджень», – сказав Анатолій Васильєв.

Атрибут і відзнаку до звання «Почесний громадянин міста Суми» (посмертно) Зіновія Красовицького отримав його син Олександр. Він зазначив, що з 84 років свого життя 70 років його батько прожив у Сумах, у місті, яке любив усім серцем.

«Серед усіх нагород, яких був удостоєний Зіновій Красовицький, упевнений, ця зайняла б найпочесніше місце, і він би пишався цим званням», – сказав пан Олександр.

Нагороду Олександру Ємцю (посмертно) отримала його дружина Наталія.

Вона подякувала за високу оцінку роботи свого чоловіка щодо його вкладу в розвиток медицини міста Суми і дитячого здоров’я.

«Нехай процвітає місто Суми, лікарня Святої Зінаїди і колектив, який очолював Олександр Михайлович», – побажала пані Наталія.

sorada.gov.ua