У Глухівському педунівері обрали найчарівнішу

Дванадцять дівчат предстали на сцені Глухівського міського палацу культури перед повним залом поціновувачів краси, шанувальників найочікуванішого університетського шоу, друзів, рідних, критиків та перед прискіпливими членами журі, серед яких у цьому році не було жодної жінки.
Кожна учасниця готувалась до конкурсу не один місяць, адже «Міс університет» – це не тільки гарні сукні, мейкап і зачіски – це перш за все перемога над своїми комплексами. Дівчата представили перше тематичне чорно-біле дефіле в стилі шахової гри. Далі – шоу реінкарнації. На глухівську сцену вийшли відома українка Настя Лісовська, співачка Maruv, Маліфісента, Харлі Квін, дівчина Бонда, Клеопатра, Оля Полякова та героїні відомих кінострічок.

Далі – інтелектуальне шоу, де дівчата відповідали на каверзні питання ведучих, демонстрували кмітливість та вміння володіти собою. Потім красуні співали, танцювали, декламували вірші, показували майстер-класи з бойових мистецтв, демонстрували гру на піаніно. Потім на глядачів чекало пікантне шоу в купальниках.

До речі, чоловіче журі одноголосно оцінило кожну учасницю найвищим балом – усім по 5.
Отже, першою віце-міс стала представниця ФФІ Юлія Долинська, другою – Анна Фесенко (ФФІ), яка, до речі, набрала найбільше смс-голосів та виборола титул «Місс глядацьких симпатій». Нагороду «Miss by Miss» з рук переможниці минулорічного конкурсу краси Анастасії Личової отримала представниця ППК ГНПУ Оксана Зайцева. Дівчина тепер має право представити Глухів на обласному конкурсі «СтудМіс Сумщина-2019».

А володаркою головного титулу «Міс університету 2019» стала студентка ФПП Яна Нікітіна. До речі, вона другий рік поспіль бере участь у конкурсі, але минулого разу не завоювала перемогу, тому вирішила не здаватися та спробувати себе ще раз. Яна також представить університет в області.
Дівчата отримали безліч букетів, поцілунків, обіймів, грошові сертифікати та подарунки від спонсорів конкурсу. Але найголовніший здобуток для кожної – це досвід, адже дехто з них вийшов на велику глухівську сцену вперше. Після шоу краси дівчата разом зі своїми групами підтримки та з іншими учасниками відправились відтанцьовувати стрес до одного з розважальних закладів міста.

Джерело: nedelya.info