У Глухові пройде фестиваль льону і конопель

61

«Льон-Фест-2017» – фестиваль льону і конопель, який вже шостий рік поспіль проводиться в Глухові. У цьому році фестиваль відбудеться з 1 по 4 липня.

Унікальність даного заходу полягає в розміщенні святкового майданчика на найбільшому в світі поле льону площею 320 гектарів! У програмі фестивалю – виставка-ярмарок, концерт, модне дефіле в лляних сукнях від відомих українських дизайнерів, конкурс краси «Міс Льон-2017», творчі майстер-класи та багато іншого.

Для учасників фестивалю бажаний дрес-код – вишиванка або лляний чи конопляний одяг. Усі, хто має вишиванку з глухівського льону – гарантовано отримають подарунок.

Стартував фест сьогодні о 9:00 урочистим відкриття виставки-ярмарку у центрі міста. Уже 2 липня на всіх учасників заходу чекає виїзд у поле квітучого льону. Збір бажаючих триватиме 8:30-9:00 збір на площі Рудченка, 3 у Глухові.

Програма для потенційних сільгоспвиробників льону-довгунця регіону, виїзд на поле та огляд спеціалізованої техніки для вирощування культури чекає на гостей 3 та 4 липня.

Для участі у низці заходів фестивалю потрібна попередня реєстрація.