У Глухові відзначили європейське свято – День сусідів

Щоб не забувати про те, що всі ми живемо близько і, по суті, сусіди, в 2000 році в Парижі було засновано нове свято – Європейський День сусідів, яке відзначається в останню п’ятницю травня. Засновником цього заходу був француз А. Перифан, в даний час він є координатором Європейського дня сусідів і Президентом Європейської федерації місцевого єднання. У свята вже більше 1200 партнерів в більш ніж 30 країнах-учасницях.

Європейський день сусідів працівники Глухіської районної бібліотеки відсвяткували разом із студентами професійно- педагогічного коледжу ГНПУ ім. О. Довженка та поетесою Іриною Колтаковою. Темою для розмови стала Прибалтійська країна Латвія –  її історія, природа, архітектура, провідні галузі економіки, народні традиції.

Сусіди в цей день скуштували смаколики латвійської кухні, які приготувала бібліотекар Ніна Шубнікова – еклери «Вецрига» з солодкою сирною начинкою та гарбузову запіканку з різними приправами. Сусідське спілкування виявилось цікавим і невимушеним та всім добавило гарного настрою.

1464675069_03

Джерело: http://kourier.in.ua/