У Хмелівській школі на Роменщині відкрили клас безпеки

Естафету відкриття класів безпеки завдяки ініціативі рятувальників ДСНС та Дитячоого фонду ООН UNICEF Ukraine підхоплюють школи Сумщини. Так, вчора десант рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування завітав до Хмелівської загальноосвітньої школи Сумської області на відкриття Класу безпеки.

Привітати малечу із знаковою подією прибули фахівець з гуманітарного розмінування Галина Терещенко, психолог Ольга Петренко, лікар Віктор Кулібаба та кінолог Юлія Сечейко разом зі своїми чотирилапими вихованцями Тото та Терою.

Оголошена повітряна тривога внесла свої корективи у проведення презентації безпекового класу, але від зміни локації захід став лише більш душевним.

Вже в укритті діти навчалися у рятувальників надавати домедичну допомогу, виходити зі стресових ситуацій, протимінній безпеці та, звичайно, залюбки спілкувалися з біглем Тото та карпатським гончаком Терою.

Рятувальники вручили учнівському та педагогічному колективу школи подяку за якісне проведення інформаційно-просвітницької роботи а також продукцію, розроблену разом з UNICEF Ukraine: яскраві брошури, розмальовки, наліпки, зошити, загадки.