У Києві засідає Рада регіонального розвитку за участю делегації Сумської області

43

Це друге зібрання за 7 місяців поточного року.

Під час зустрічі візитери з усіх областей України обговорять стратегії та механізми розбудови держави. До складу делегації від Сумщини, яку очолив губернатор Микола Клочко, увійшли голова обласної ради Володимир Токар, райдержадміністрацій та районних рад, міські голови та представники ОТГ.

У вступному слові президент України Петро Порошенко наголосив, що відновлення доріг стало загальнонаціональним, та водночас символічним проектом для держави. «Дорога – це символ руху вперед, а хороша дорога – ще й означає рух в правильному напрямку», – підкреслив голова держави.

Обговорюючи зміни та перспективи розвитку, особливу увагу приділили реформам (освітній, медичній, судовій, пенсійній), перебігу процесу децентралізації та залучення інвестицій. Серед головних завдань для голів облдержадміністрацій Президент визначив створення нових робочих місць. Як симбіоз влади та бізнесу навів приклад відкриття у червні 2017 року у Сумах заводу по виготовленню упаковки для дитячого харчування.

«Протягом року я 21 раз виїжджав в області і міста України. Мені в радість працювати «рекламним агентом» змін. Ще приємніше генерувати самі зміни і забезпечувати належні умови для впровадження реформ. Країна переходить від виживання до розвитку. Ніхто і ніщо не зупинить наш впевнений рух вперед. Все буде добре» – резюмував наприкінці свого звернення Петро Порошенко.

Ірина Крячко