У Конотопі базарникам-протестувальникам дозволили торгувати до 9 травня

Учора, 26 квітня, міський голова Конотопа Артем Семеніхін зустрівся з підприємцями, які торгують біля Конотопського ринку в районі Воронцово. Нагадаємо, зустріч відбулася пілся того, як вони перекрили рух транспортних засобів по вулиці Батуринська, протестуючи проти заборони здійснення несанкціонованої торгівлі.

На зустрічі з підприємцями були присутні начальник відділу земельних ресурсів, відділу містобудування та архітектури  Конотопської міськради, начальники та співробітники пожежної частини, поліції, державтоінспекції, податкової служби, прокуратури, відділу МНС, СБУ.  Представники всіх відомств донесли до громади той факт, що здійснення торгівлі на тротуарі біля ПОС “Конотопський ринок” неможливе згідно всіх прописаних норм і заборонене законом.

У ході розмови було досягнуто домовленості, що підприємцям дозволено торгувати на місцях, які вони зараз займають, до 9 травня. Міський голова вкотре “пішов назустріч” торгівцям, оскільки розуміє їхнє положення, особливо перед святами. А з 10 травня буде поставлена остаточна крапка в цій історії, пишуть у мерії