У Конотопі біля школи №10 створили “рай” для бомжів та наркоманів

2016-03-17_13-50-52_145934461078

Мабуть, кожен, хто пішки прямував до вокзалу вулицею Депутатська в місті Конотоп, знаходив під ногами використані шприци. Саме тут знаходиться покинута недобудована багатоповерхівка – ідеальне місце для безхатченків та наркоманів.

Гірше за все, що неподалік розташована школа № 10. Місцеві жителі часто ганяють з недобудови дітей. І скільки не огороджують парканом ділянку, вже за кілька днів він зяє дірками, адже подібні місця завжди приваблювали підлітків.

Наявніть таких “болячок” на вулицях міста сприяє зростанню криміногенної обстановки. Одні лиш розкидані шприци несуть у собі небезпеку для малих дітей, які можуть стати невинною жертвою та підхопити якусь жахливу хворобу. Крім того, покинуті будівельні майданчики – полігон для стихійних сміттєзвалищ.

Конотопчани цікавляться, чи візьме місцева влада під свій патронат це питання. Як варіант вирішення проблеми – пропонують побудувати тут обіцяні нові багатоповерхівки. У приклад ставлять Кролевецького міського голову, який проблему недобудов  почав вирішувати в першу чергу: так, на деяких майданчиках Кролевця вже розпочата реконструкція будівель під гуртожитки.

Джерело 05447