У Конотопі чотирьом бійцям АТО посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста»

31 березня на сесії Конотопської міської ради депутати одностайно підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Конотоп» Михайлу Суслу, Андрію Ваховському, Євгену Бірюкову та Анатолію Шульзі.

Раніше за ініціативи НВР «Правий сектор» та ВО «Свобода» у Конотопі зібрали близько 900 підписів за визнання загиблого в АТО Михайла Сусла почесним громадянином міста.

Боєць добровольчого батальйону ОУН Михайло Сусло (позивний «Слідопит») був поранений 25 березня минулого року у Пісках поблизу Донецька. Зранку наступного дня воїн помер у шпиталі.

Андрій Ваховський (позивний «Браво») загинув 29-го серпня 2014 року під час виходу з оточення в Іловайську. Був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

22 липня 2015 року Євген Бірюков (позивний «Кемпфер) разом з побратимом Миколою Гордійчуком підірвалися на розтяжці поблизу Авдіївки. Конотопчанин помер у лікарні наступного дня.

Анатолій Шульга (позивний «Бізон») загинув 28 січня 2015 року у бою під Маріуполем. Він поїхав на Донбас добровольцем та вступив в артилерійський підрозділ полку «АЗОВ».

Джерело: http://topkonotop.com/