У Конотопі діабетики з 5 години ранку зайняли чергу за безкоштовними ліками

Хворі на діабет другого типу отримали пільгові рецепти на цукрознижувальні препарати і одночасно пішли в єдину аптеку міста, яка обслуговує такі рецепти.

Конотопчани зібралися в чергу ще з 5 години ранку. В основному це люди похилого віку, які побоюються, що безкоштовних ліків на всіх не вистачить.

Аптека, яку штурмують діабетики, ледь справляється з напливом відвідувачів. Повністю завантажені всі каси, проте черга не зменшується.

«Справа у тому, що всі хворі пішли за ліками одномоментно, а зранку в аптеці працювала усього одна каса. Наразі біля каси працює навіть завідуюча. Всі без виключення рецепти, які були виписані, будуть отоварені. Кошти за ліки аптеці відшкодують. Ми вже спілкувалися і з людьми, і з керівництвом аптеки. З 8 ранку ми були вже там. Ми пояснювали людям, що за ліками без жодних проблем можна прийти і завтра, і післязавтра. Проте, наші пояснення виявилися марними — люди все одно бояться, що ліків на всіх не вистачить», – прокоментувала ситуацію завідуюча сектором охорони здоров’я Жанна Шульга.

942ca263c276f776b418e5a4402569d8_M

Джерело: www.topkonotop