У Конотопі діти стають у чергу, щоб покататися на гойдалці і погратися в пісочниці

У групі “Типовий Конотоп” ВКонтакте мати трьохрічної доньки розповіла, що її дитині доводиться ставати в чергу, аби покататися на гойдалці на дитячому майданчику в парку.  За її словами, ця ситуація – свідчення того, що в місті майже із 100-тисячним населенням конче не вистачає добре облаштованої ігрової зони.

“Майже щовечора відвідуємо дитячий майданчик разом з 3-х річною донечкою, і кожного разу ми чекаємо в черзі на встановлені аж 2-ві “гойдалки” на одній із яких виламане сидіння. Тим не-менш, перебуваючи в черзі на “гойдалку”дітки не сумують. Вони займають іншу чергу на одну єдину в парку поворотну карусель, слоненя якої зв”язане мотузкою (дякуємо батькам хоч за такий ремонт) та яка виписує синусоїду при обертанні. Або можна зайняти чергу на так само єдину пісочницю. А от гірка для спуску відремонтована і не одна в парку, хоча й одна на майданчику. “В тесноте да не в обиде”, так змалечку доводиться привчати своїх діточок.
Ми розуміємо, що потрібні кошти на встановлення 3-ї, 4-ї “гойдалки” і т.д., але ж ремонт та додержання безпечного стану майданчику це необхідність! Чи не так!? Пишу цей пост і не вірю перерахованим “дитячим арсеналом”, його багатством. Ну як в центрі стотисячного міста може бути такий майданчик, чи лише такий!?
Пригадую історію обговорення міською радою відновлення “Сонечка”, “Морячка” та великої каруселі, яка закінчилася банальним прийняттям рішення про демонтаж. Та ні не може бути…невже слова “дитячий майданчик” та “демонтаж” можна поєднувати?…” – написала жінка, сподіваючись бути почутою конотопськми чиновниками.

tMbUIQgGdDE