У Конотопі крадії-невдахи залишили 300 будинків без Інтернету і телебачення

У ніч з 24 по 25 березня невідомі зловмисники вирізали 220 метрів магістрального коаксіального кабелю, який забезпечував Інтернетом та кабельним телебаченням абонентів ТК «Зурбаган».

Як повідомили в телекомунікаційній компанії, відтяли близько 80 метрів дроту між будинками №16 та №5 по вулиці Лісового. Крадії також поцупили 70 метрів кабелю, що пролягав з першого по третій під’їзд будинку по Лісового, 5 та близько 70 метрів проводу з будинку №16, який забезпечував телебаченням приватний сектор.

У цілому без кабельного ТВ та Інтернету залишилися близько 300 абонентів. «Зурбагану» знадобилося 2 дні, щоб відновити з’єднання.

Керівництво компанії допускає, що до злочину причетні мисливці за кольоровим металом. Проте, за словами виконавчого директора Сергія Завгороднього, заробити горе-злодіям не вдасться. Справа в тому, що компанія використовує в роботі сучасний біметалічний кабель — у викраденому кабелі немає й півкілограма міді. Продати його злочинці також не зможуть.

«Єдине, що з ним можна зробити, — натягнути на балконі для сушки білизни», — жартує директор.

Як відзначили в ТК «Зурбаган», кабель був протягнутий між будинками поперек проїжджої частини та лінії електропередач. На щастя товстий дріт не залишив людей ще й без світла. Більш того, він міг впасти на проїжджаючий транспорт та заподіяти більш серйозного лиха.

Про факт злочину керівництво компанії повідомило правоохоронні органи. За скоєне крадіям може загрожувати від 3 до 5 років позбавлення волі.

Джерело: http://www.topkonotop.com/