У Конотопі переселять торговців “Невського ринку”

nevskiy.jpg.pagespeed.ce.yx8E_joDRu

Війна «за» та «проти» «Невського ринку» точиться в Конотопі більше двох років. У 2015-му обговорити це питання з депутатами неодноразово приходили як працівники «Невського», так і мешканці проспекту Миру, 83, вікна якого виходять на ринок.

Люди з багатоповерхівки скаржилися на постійну антисанітарію та смітник на їхньому подвір’ї, на відсутність тиші та спокою, адже до ринку ні світ, ні зоря щодня під’їжджають вантажівки з товаром. Працівники ринку, в свою чергу, чіплялися за свої робочі місця і не погоджувалися іти торгувати на інше місце, що пропонували неодноразово депутати.

Найбільш вагомою причиною того, що місце під ринком все ж таки потрібно звільнити, було те, що він, як з’ясувалося, побудований на газовій трубі, і подальше його тут перебування може бути небезпечним. Щоправда власники торгових місць на «Невському» не хотіли брати цього до уваги, виправдовуючись, що за багато років нічого не сталося.

Днями міська влада прийняла рішення: торговці мають перейти на комунальні ряди, які будуть створені неподалік. Найближчими днями КП “Муніципалітет” організує “велике переселення” і допоможе підприємцям облаштуватися на новому місці. Містове з них влада поки що обіцяє не брати.

Джерело konotop.in.ua

Читайте також: