У Конотопі ремонтують трамвайні колії, які зносилися на 90%

Уже котрий день рух електротранспорту в місті Конотоп порушено. Це пов’язано з тим, що Конотопське трамвайне управління взялося капітально ремонтувати колії.

Як пояснив начальник ділянки колії Віктор Бачал, ремонт на ділянці Колієпровід в районі Невського ринку востаннє здійснювався у 1994 році. За цей час рейки зносилися майже на 80 %, а на стиках – і на всі 90, місцями пішли тріщини. Усе це складає чималу небезпеку для руху трамваїв.

Ремонтники повідомляють, що таких ділянок у різних мікрорайонах міста чимало, і роботи по заміні колій продовжуватимуться до кінця літа. У зв’язку з цим у русі трамваїв можливі перебої.

Як ставляться до капремонту колій самі конотопчани? У соцмережах пишуть: “Живемо по новому. Кладемо нові колії. Дірки засипаємо камінням і землею. Ремонтуємо одне, знищуємо інше. І так в усьому і в цілій країні. Красота!”

ed26ca7ad942fd3fcfd66419608eb23d

Як пояснюють у трамвайному управлінні, за технологією і, звичайно, при наявності матеріалів, рейки бажано міняти тоді, коли їх знос складає 50 %. У Конотопі ж для трамвайних колій використовуються спецрейки, які зараз в Україні не виробляються. Поки що в трамвайному управлінні є старий запас, але згодом він вичерпається. Наразі рейки цього зразка виробляють у Російській Федерації. Тож сподіваємося, що нинішній капремонт вирішить проблему руху Конотопського трамваю принаймні ще на декілька років.

2016-04-27_13-08-10_14617735349

Джерело: 05447.com.ua