У Конотопі – транспортний бунт

Конотопські перевізники попереджають про призупинення руху маршрутних автобусів. Не дочекатися потрібної маршрутки містяни можуть уже з 21 січня, тобто у найближчу суботу.

Відповідні оголошення з’явилися на усіх міських зупинках. У листівках-попередженнях йдеться про те, що можливе погіршення маршрутного сполучення – вимушена міра. Мовляв, автобуси не зможуть вийти на рейс через неспроможність перевізників закупити паливо.

8

 

Низький тариф та високі виробничі витрати – основна причина транспортного бойкоту – пишуть автори оголошень. Судячи зі змісту роздруківок – перебої у перевезенні містян триватимуть аж до позитивного вирішення тарифного питання зі сторони Конотопської міської ради.

Що мається на увазі під словом “призупиняється”: тимчасово не вийдуть у рейс усі автобуси чи містом курсуватиме якась частина маршруток – перевізники не уточнюють. Невідомі також і номери маршрутів-страйкарів. Зрозуміло одне – це лише перший крок у тривалих баталіях між транспортниками та чиновниками, результати яких так чи інакше відчує на собі кожен конотопець.

Джерело: konotop.in.ua