У Конотопі відкрилася сучасна дитяча поліклініка

Новий медичний заклад розташований по вулиці Амосова (Семашко), 7. Сьогодні, 22 липня, до його просторих світлих приміщень зайшли перші відвідувачі – діти.

Відтепер кожен педіатр прийматиме пацієнтів своєї дільниці в окремому кабінеті, – розповідає завідуюча поліклінікою Галина Опалейко. – У старому приміщенні лікарі змушені були ділитися протягом дня одним кабінетом на двох, а то й на трьох. Це створювало великі черги, яких тепер немає”.

Кабінети розташовані на чотирьох поверхах. У кожному з них – сучасні меблі. Працюють кабінети функціональної діагностики та охорони зору, оснащені сучасним медичним обладнанням. До кабінету ЛФК закуплені нові тренажери: бігова доріжка, велотренажер, степер (кардіотренажер, який імітує підйом сходами). Усі вони необхідні для вирішення дитячих проблем з поставою, зайвою вагою тощо.

Працює у новій поліклініці і денний стаціонар на 10 ліжок, де діти за необхідності зможуть проходити курс лікування.

В інтер’єрі коридорів та кабінетів переважають світлі відтінки. У широких фойє на кожному поверсі – великі картини та інформаційні стенди. Під кабінетами – зручні лавки для пацієнтів. Транспортні засоби маленьких відвідувачів тепер не обов’язково залишати на вулиці – для них передбачена колясочна на 1 поверсі неподалік реєстратури.

У новій будівлі є й ліфти. Щоправда поки що вони не працюють. За словами Галини Опалейко, для того, щоб вони поїхали, потрібні ліфтери, яких ще на роботу не взяли. З часом підйомники мають запрацювати.

У перший день роботи поліклініки – відвідувачів мало. Але ті, хто прийшов цього дня на прийом до лікаря, не приховують своєї радості від світлих і просторих приміщень.

IMG_0034.jpg.pagespeed.ce.tR63e4-8Gd

IMG_0042.jpg.pagespeed.ce.eDfBXnTVt3

IMG_0044.jpg.pagespeed.ce.taasPGFv9I

IMG_0048.jpg.pagespeed.ce.1eeiZ5Ui5Z

Джерело: konotop.in.ua