У Конотопі відкрили районний офіс партії «Слуга народу»

У Конотопі відкрили районний офіс партії «Слуга народу». Це можливість налагодити комунікацію між виборцями та представниками партії на місцях. Адже важливо знати про проблеми та потреби громадян із «перших вуст».

“У нас є представники нашої політичної сили на всіх рівнях, починаючи від районних депутатів, і закінчуючи народними депутатами. Це і депутати об’єднаних територіальних громад, й обласні депутати. Тобто ми максимально представлені депутатським корпусом, і люди мають це відчувати, приходити, і на будь-якому рівні питання має бути вирішено”, – говоритьМихайло Ананченко, голова Сумської  обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Крім цього, в офісах громадяни зможуть дізнатися про зміни в країні та законодавчі ініціативи депутатів.

“Ми запроваджуємо якісь реформи, ми рухаємось, і люди, наприклад, не розуміють. Їм треба пояснити, для чого це зроблено, що буде у нас попереду. Завдяки офісу, куди зможуть прийти всі громадяни, мешканці міст, району, вони зможуть вирішити ті питання, які є в них. І вони дійсно зможуть на місцях сказати, куди нам рухатися”, – ділиться думками Олександр Качура, народний депутат України (фракція «Слуга Народу»).

Партійці говорять: офіс – це не просто приміщення. Це хаб, куди кожен може прийти на корисний захід, провести тренінг чи семінар.

“В офісі зможуть навчатися всі депутати місцевих рад. Громадські та політичні діячі, які потім зможуть реалізовувати проекти. Офіси партії відкриваються у форматі колцентрів, куди не тільки зможуть приходити люди, але також зможуть телефонувати безкоштовно від різних операторів”, – переконаний Олександр Слюсар, депутат Сумської облради (фракція «Слуга Народу»).

«Слуги Народу» вибудовують мережу таких офісів із якісними послугами для кожної громади.

Детальніше – у сюжеті: