У Конотопі виселяють “Планету Секонд-хенд” через отруєння мешканців формальдегідом

image1.jpg.pagespeed.ce.6IwXYMkgPI

Рішення про закриття магазину дешевого одягу в місті Конотоп прийняли сьогодні, 28 березня, члени виконкому міської ради. Підставою для цього стали скарги декількох мешканців будинку № 2 по площі Миру, в якому знаходиться магазин.

Скарги на те, що власники секонду отруюють мешканців формальдегідом, за допомогою якого обробляється одяг з Європи, накопичувалися у міськраді давно. У червні минулого року власнику магазина запропонували знайти нове нежитлове приміщення для ведення своєї господарської діяльності у термін до 1 липня. Представників Планети це не влаштовувало, бо нежитлові приміщення, як правило, знаходяться на околицях міста або в непрохідних місцях, тож торгувати в них невигідно. Покупці теж не підтримали ідею перенесення магазину. Влітку на касі “Планети Секонд Хенд” люди залишали свої підписи на його користь.

У березні цього року історія “Планети” остаточно добігла кінця. Крапку в ній поставили члени виконкому, прийнявши рішення “Про обмеження торговельної діяльності магазину “Планета Секонд-Хенд” за адресою пл. Миру, 2?. Інформацію про те, куди переїде магазин, його адміністрація поки що не надавала.

Джерело konotop.in.ua