У Конотопі зустріли героїв з передової

Військові 58 окремої мотопіхотної бригади повернулись із передової до постійного місця дислокації у Конотопі. Зустріти доблесних воїнів зібрались місцеві жителі та можновладці, серед них і народний депутат Ігор Молоток.

Вони повернулись: наші герої, сини України, захисники державного кордону. 58 окрема мотопіхотна бригада мужньо протидіяла ворогу. Сотні бійців повернулись до постійного місця дислокації у Конотопі. Їх зустрічали рідні та небайдужі громадяни, котрі пишаються відважними бійцями. Серед присутніх військових – герої України.

Михайло Драпатий, підполковник ЗСУ, Народний герой України: «Ми знаємо, за кого і за що ми боремося на теренах Донбасу. Будьте впевнені, що від генерала до крайнього солдата з високо піднятою головою ми виконаємо свій святий обов’язок щодо захисту незалежності, територіальної цілісності та недоторканості нашої держави до кінця, покладемо всі свої сили».

Пам’ять загиблих бійців вшанували хвилиною мовчання. Аби 58 окрема мотопіхотна бригада мала можливість покращити свою матеріально-технічну базу, Конотопська райдержадміністрація спільно із Конотопською райрадою вручили сертифікат 20 тисяч гривень, місцева влада сертифікат на 30 тисяч, а нардеп Ігор Молоток – сертифікат на 50 тисяч гривень.

Після зустрічі з військовими Ігор Молоток провів робочу нараду спільно з головою Конотопської райради. Поспілкувались щодо ситуації навколо парку Сеймського, медичної та освітньої реформи. Намітили плани з реалізації проекту розбудови спортивного комплексу на базі аграрного коледжу.

Ігор Молоток, народний депутат України: «Будемо разом працювати, і я завжди допомагаю, якщо справа стосується дитячих садочків і шкіл, то це для мене першочергове».