У Конотопському педколеджі СумДУ капітально ремонтують дах

Дах, що протікає, замінили на сучасну покрівлю. У Конотопському педколеджі СумДУ покращують умови для занять студентів у спортзалі.

Конотопському педколеджу СумДУ – 76 років. Капітальний ремонт даху в закладі не проводився давно. Особливої уваги потребувала покрівля над спортивною залою, говорить директор закладу Дмитро Косенко.

«Руйнуються плити перекриття, трапляються випадки замикання електропроводки. Майже повністю зруйноване внутрішнє і зовнішнє водовідведення. Все це становить реальну загрозу і для студентів, і для педагогів», – розповідає він.

Спортивна зала – дуже важливий елемент інфраструктури коледжу: тут займаються більше ніж 600 студентів. Понад 35% з них є учасниками спортивних секцій з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, футболу, бадмінтону, гирьового спорту.

Тож питання ремонту покрівлі було нагальним для закладу. Директор говорить: за підрахунками, на роботи необхідно більше мільйона гривень. У коледжу таких коштів не було, втім завдяки співпраці з нардепом Ігорем Молотком гроші вдалося знайти.

«За сприяння Ігоря Федоровича через Міністерство освіти були виділені кошти на ремонт даху навчального закладу, і на сьогодні більша частина робіт – 75%, – вже виконана. Завершити ремонт планують вже наступного року», – розповідає помічниця народного депутата України Ігоря Молотка Тетяна Сизон.

Роботи проведені за новітніми технологіями, виробник дає гарантію на 50 років. Крім того, стеля утеплена базальтовою ватою завтовшки 15 см, а це дасть ефект енергозбереження.

У коледжі певні: нова покрівля значно покращить умови для занять.

Детальніше – у сюжеті: