У Краснопіллі за сприяння Ігоря Молотка відремонтували дорогу до дитсадка «Малятко»

У селищі Краснопілля відремонтували під’їзну дорогу до центрального дитячого садка «Малятко». Вона вже давно була у вкрай поганому стані, що спричиняло незручності і для батьків, і для дітей.

Голова Краснопільської громади Юрій Яремчук розповідає: більшість доріг у селищі потребують ремонту вже десятки років. Проте коштів місцевого бюджету на це не вистачило б, тож потрібно було знайти інші шляхи фінансування. За допомогою звернулися до народного депутата України Ігоря Молотка.

За словами нардепа, з дорожнього фонду Сумщини вдалося виділити на потреби громад 4 млн. грн.

Місцеві мешканці давно скаржаться на стан дороги і прибудинкових територій. Та сподіваються, що найближчим часом проблему вирішать.

Ці сподівання не марні, запевняє Юрій Яремчук.

«Завдяки співпраці з народним депутатом Ігорем Молотком та залученню коштів нам вдалося вже чимало зробити: на сьогодні фактично завершені роботи на вулиці Олександра Шкурка. Паралельно проводиться ремонт прибудинкових територій будинків 7 та 9 на вулиці Вокзальній, а також на вулиці Мезенівській» – говорить очільник Краснопільської ТГ.

Та на цьому ремонт доріг у громаді не завершується.

«Найбільше до нас звертаються саме щодо доріг, і цих звернень дуже багато. Але ми не любимо говорити наперед. Все у плані. Тільки після того, як буде виділене фінансування, ми вже будемо говорити, які саме дороги у Краснопіллі ремонтуватимемо на наступний рік», – поділилася планами Тетяна Сизон, помічниця народного депутата України Ігоря Молотка.

Детальніше – у нашому сюжеті: