Але для бажаючих врятувати життя (а одна здача крові може врятувати трьох пацієнтів) знайшлося рішення!

Фонд #ВАРТОЖИТИ, ДонорUA, онлайн-сервіс Uklon національна мережа автозаправних комплексів WOG підписали меморандум доброї волі, який допоможе покрити нестачу крові в Україні на весь період карантину в семи українських містах.

Вони запустили проект #таксидлядонора, завдяки якому донори можуть запланувати свій візит в Центр крові, скориставшись безкоштовними послугами таксі. Для цього потрібно зв’язати з найближчим Центром у твоєму місті і отримати промокод на поїздку.

Сім міст України підтримали цю ініціативу: Київ, Львів, Запоріжжя, Полтава, Дніпро, Одеса, Харків.

Звичайно ж безпеку водіїв і пасажирів – понад усе, тому автомобілі забезпечені антисептичними засобами і медичними масками. Також транспорт проходить регулярну санітарну обробку, а поїздка пасажирів застрахована.

Для того, щоб закрити потреби донорської крові у ще шістнадцяти містах, Фундація ВАРТО ЖИТИ спільно з ДонорUA запускає велику краудфандингову кампанію.

Мета — зібрати 2 000 000 грн на таксі для донорів у шістнадцяти містах: Суми, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Вінниця, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Маріуполь, Рівне, Ужгород, Біла Церква, Херсон, Кропивницький.

Допомогти можна з будь-якої точки світу, натиснувши кнопку «ОПЛАТИТИ ТАКСІ ДЛЯ ДОНОРА» або «ДОПОМОГТИ» за цим посиланням.
Будь-яка сума важлива.

🩸Щоб стати донором і скористатись послугою #таксідлядонора, перейдіть за посиланням та дотримуйтесь простої інструкції.

Всі подробиці можна дізнатися на сайті фонду #ВАРТОЖИТИ та на сторінці у Facebook.