У квітні та вересні до Сум надійде 200 тонн гуманітарки із Швейцарії

1455712393_dsc02704

17 лютого міський голова Олександр Лисенко, Президент об’єднання «Help Point Sumy» Маріанна Піффаретті та директор Благодійного фонду «Хельвеція» Микола Резнік підписали угоду про співпрацю, у рамках якої в 2016 році до Сум прибуде два конвої благодійної допомоги.

За пропозицією Лисенка, для якісного розподілу гуманітарної допомоги до розподільчої комісії буде включено представника волонтерських організацій.

У минулому році частину гуманітарного вантажу, що призначалася для міста Суми, направили до Сумської міської клінічної лікарні №1, №5, №4, дитячої лікарні Святої Зінаїди, пологового будинку №1, міської стоматологічної поліклініки, Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, Сумського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня». До пожежно-рятувальної частини та поліції було передано спецодяг, засоби для гасіння пожежі, обладнання для пожежних станцій, 4 автомобілі та багато іншого. Також завдяки наданій гуманітарній допомозі був забезпечений військово-мобільний загін, а для військової частини було передано більше 500 ліжок. Вищому училищу мистецтв та культури ім. Д. Бортнянського передали костюми для творчих колективів міста.

Маріанна Піффаретті повідомила, що цьогоріч благодійна допомога надійте у квітні та вересні. Кожен конвой складатиметься з п’яти вантажівок з обладнанням та матеріалами, а це близько 200 т. Загалом, це буде відповідно 21-й та 22-й конвой, який за 10 років співпраці доправлять на Сумщину.