У Лебедині міняють систему каналізації, аби не засмічувати річку Вільшанка

3600

Найближчими днями в Лебедині починаються роботи по будівництву самопливного каналізаційного колектору та КНС по вул. Сумській. Це так звана ІІ-га черга міської каналізації, що передбачає під’єднання каскаду багатоквартирних будинків по вулиці Сумська та в мікрорайоні Верстатників до існуючої каналізаційної мережі.

Зараз комунальники готуються до будівництва колектора і, як тільки настануть сприятливі погодні умови, візьмуться за його зведення, відзначає міський голова Олександр Бакликов.

Відповідно до проекту, загальна довжина нової гілки каналізації складатиме 1040 метрів, потужність – 117 кубічних метрів стоків на добу. На першому етапі проекту передбачається під’єднання до колектору 4-х будинків по вул. Сумській (№№ 100, 102, 104 та 106), в яких нараховується 155 квартир та проживає понад 550 осіб.

Окрім того, що наявність каналізації значно покращить побутові умови мешканців, вона дасть неабиякий екологічний ефект, бо стічні води із вказаних будинків одразу потраплятимуть у міську каналізацію, а не тектимуть вулицями міста до річки Вільшанки. Тому будівництво другої черги каналізації – це пріоритет для міста Лебедина, підкреслюють в управлінні ЖКГ.

Виконавцем робіт із будівництва виступає Лебединпромбуд ПАТ «Сумбуд».