У Лебедині на вулиці Сумській будують каналізацію, яку чекали десятиріччями

На вулиці Сумській у Лебедині тривають роботи з будівництва каналізаційного колектора — стратегічно важливого для жителів цього мікрорайону об’єкта. До реалізації проекту йшли кілька років, повідомляє сайт міської ради. Після того, як він буде збудований, проблема каналізування каскаду багатоквартирних будинків по вулиці Сумській та провулку Верстатників, на вирішення якої жителі чекали десятиріччями, буде успішно вирішена.

Цього тижня Лебединпромбуд ПАТ «Сумбуд» приступив розпочав працювати над самопливною частиною каналізаційного колектору та КНС по вул. Сумській.

Найвідповідальніша ділянка, як відзначають в міському управлінні ЖКГ, – це район Скверу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. Роботи виконуються відкритим способом, на глибині понад 5 метрів.

Після завершення проекту загальна довжина нової гілки каналізації складатиме 1040 метрів, потужністю 117 кубічних метрів стоків на добу. На першому етапі  передбачається під’єднання до колектора 4-х будинків по вул. Сумській (№№ 100, 102, 104 та 106), у яких нараховується 155 квартир та проживає понад 550 осіб.

3728