У лікарні на Сумщині “заспокоюють” пацієнтів вельми своєрідно

Що пропонують пацієнтам у Ямпільській  центральній районній лікарні, коли вони стоять у чергах до лікарів? Брошури від Санпросвіту? Ні – листівки з нагадуванням про смерть, кладовище або крематорій. Про це у Фейсбуці повідомив Олександр Тахтай, додавши відповідне фото.

«Сейчас нахожусь в Ямпольской ЦРБ. Прошёл кардиолога и невропатолога. Поднялся на третий этаж к хирургу. Глядь, на подоконнике в коридоре разложены брошюры и стопки разных листиков. Подхожу ближе и… да это же венец медицинской реформы!», – пише Олександр.

«Надо признать, что подобная печатная продукция действует на пациентов успокаивающе. Они перестают думать о болячках, а начинают эадумываться о душе», – іронізує журналіст.небо1

«В общем, с такой наглядной агитацией от кардиолога идешь воодушевленный», – резюмує користувач Фейсбуку Сергій Кривонос.

Нагадаємо, що за Законом України «Про свободу совісті та религійні організації» релігійні організації мають право попагувати свою віру, «використовуючи для цього приміщення, що їм належать або надаються у користування». Ямпільська ЦРЛ під таке визначення, навряд чи підпадає…

Джерело: debaty.sumy.ua