У липні до Сум приїдуть європейські експерти, які вивчатимуть стартові можливості міста

Про це повідомила директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніна Кохан після відвідування наради координаторів Української Мережі Інтеркультурних Міст, що проходила у Вінниці.

Як повідомляє інформаційний портал Сумської міської ради, на липень заплановано візит до Сум двох європейських експертів, які мають провести навчальний тренінг для органів місцевого самоврядування щодо інтеркультурної компетненції з тим, аби місто змогло пройти початковий етап роботи в Мережі – індексування, тобто провести ICC INDEX (застосувати порівняльний інструмент), який покаже стартові позиції міста.

Індекс складається з ряду показників, що дозволять проілюструвати, що означає інтеркультурна інтеграція та як вона втілюється в практиці кожного міста, проаналізувати, як позиціонує себе місто в різних політичних і управлінських сферах і оцінити прогрес упродовж певного проміжку часу. Цей показник дасть змогу визначитися з наявним різноманітним ресурсом та його можливостями та впливом на розвиток економіки, безпеки, інших галузей. Індексування є необхідною передумовою підготовки Інтеркультурної Стратегії міста – основного документу, що визначатиме управлінську філософію з питань інтеркультурності.