У мерії Сум дали відповідь, чи будуть чистити “річку-вонючку”

Мерія Сум опублікувала відповідь на електронну петицію, в якій сумчанин Олексій Руденко пропонує очистити річку Сумку. Водойма отримала статус “вонючки” та сорому міста через сморід і захаращеність берегів.
У мерії погодилися: Сумка сьогодні “втратила свою колишню привабливість”, а її береги засмічені відходами, які під час опадів потрапляють у воду.
Далі у відповіді пишуть, що в 2016 році за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища Сум (спец. фонд міського бюджету) на заходи з відновлення і підтримання сприятливого гідрорежиму й санітарного стану водних об’єктів міста передбачено 470 тис. грн. Департамент інфраструктури спільно із виконавцем робіт КП «Зелене будівництво» на початку квітня визначили ділянки для проведення благоустрою прибережних смуг водних об’єктів, до яких у тому числі входить і територія біля річки Сумка, йдеться у тексті відповіді.
Але коли саме буде проведено цей благоустрій – не повідомляють, лише кажуть, що графік є в департаменті інфраструктури по вул. Воскресенській, 8а/1. При цьому додають: доцільність виконання заходів із розчищення русла, обводнення річки Сумка, обсягів будівельних робіт, а також остаточну вартість можливо визначити лише після детальних наукових обстежень та виконання топогеодезичної зйомки.
Судячи з формулювання “можливо визначити” – цього ще ніхто не визначав і невідомо, чи взагалі планують.