У національному природному парку Сумщини пригощають печеною картоплею та чаєм

У національному природному парку «Деснянсько-Старогутський», який розташований у Середино-Будському районі, відкрили лекторій під відкритим небом.

Такий майданчик співробітники національного природного парку вирішили облаштувати до цьогорічного сезону літніх екскурсій для дітей. Лише за місяць літній лекторій відвідало близько 200 чоловік.

За словами працівників НПП, серед відвідувачів – переважно вихованці дитячих оздоровчих таборів шкільних і позашкільних закладів.

Створенню зони відпочинку передувала клопітка робота: розчищення майданчика, облаштування території дерев’яними пеньками, лавками, столами. Продумано було все – навіть облаштовано навісний тент на випадок дощу.

Відвідувачів тут пригощають чаєм із трав’яних зборів, вирощених на території НПП “Деснянсько-Старогутський”, та картоплею, запеченою в багатті.

Крім того, співробітники парку проводять просвітницьку роботу:дітлахів залучають до екологічних ігор та розповідають про правила пожежної безпеки в лісі.

Довідково: Національний природний парк “Деснянсько-Старогутський” був створений 23 лютого 1999 року в Середино-Будському районі Сумської області. Його площа – 16215,1 га. Із цих земель 7272,6 га надано парку в постійне користування, у тому числі земель лісового фонду- 7232,2 га.