У НЕДРИГАЙЛОВІ ЛЮДИ ХОЧУТЬ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ВЖЕ ПЕРЕЙМЕНОВАНУ ВУЛИЦЮ

Головний редактор газети «Голос Посулля» Ігор Скрипченко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що сьогодні в Недригайлові за участі керівників району відбулося зібрання жителів вулиці, яка донедавна носила ім’я Григорія Петровського, а після перейменування  де-юре – Івана Ситника.

Люди не погоджуються із новою назвою і пропонують перейменувати вулицю ще раз. Уже й підготували варіанти – Соборна, Калнишевського, Учительська, Жукова.

Ігор Скрипченко зауважив, що ця вулиця за царя мала народну назву – Жуківка, від прізвища купця Жука, який тут проживав.

«Ця назва в народі вживається і до нині, тільки не Жуківка, а Жукова. З “маршалом перемоги” Георгієм Жуковим ця назва не має нічого спільного», – написав журналіст, підтверджуючи, що пропонована назва ніяк не суперечить закону про декомунізацію.

На переконання голів райдержадміністрації і райради, громада має право сама вирішувати місцеві питання, тож цілком можливо, що вулицю повторно перейменують. Більшість жителів схиляється до назви Жукова, тим більше, що вулиці Соборна і Калнишевського уже є, а називати вулицю Учительською, коли поруч є Шкільна, не логічно.

12884621_181882228867770_573015860_n