У нічному клубі на Сумщині закривають молодь на замок

Глухівський міський голова Надія Вайло вимагає жорстокого контролю за порушниками вимог карантину у червоній зоні, особливо за тими, хто намагається нахабно порушувати всі заборони.
Серед злісних порушників – розважальний заклад «HOLLYWOOD» у Глухові. Він не тільки ігнорує карантин, але і наражає на величезну небезпеку відвідувачів. У нічному клубі молодь розважається до ранку. Відвідувачів потихеньку запускають всередину, а потім двері закриваються на замок, і вийти звідти не можна.
«У нас що, влади нема зовсім? Чи ми зовсім беззубі? Все місто це бачить, всі гудуть, що той Голівуд комусь платить, щоб їх не чіпали. Одні магазини поштрафували вже по 3-4 рази, а до них потрапити не можна? Ми все розуміємо, що то бізнес, що гроші треба заробляти, але вони ведуть себе дуже нахабно. Якщо треба чергувати цілодобово – чергуйте, закони одні для всіх», – сказала голова громади на апаратній нараді, звертаючись до поліції і інших представників мобільних груп.

Нагадаємо, у червоній зоні робота розважальних закладів заборонена, але це обмеження не застосовується у разі наявності у всього персоналу та всіх відвідувачів зелених COVID-сертифікатів (тобто підтвердження повного курсу щеплення). Також можна відвідувати розважальні заклади і при наявності ПЛР-тесту чи довідки про одужання від коронавірусу. До речі, подібні вимоги не стосуються осіб до 18 років, але треба пам’ятати, що діти віком до 16 років з 22.00 до 6.00 години можуть перебувати у розважальних закладах, закладах громадського харчування лише в присутності батьків чи законного представника дитини.

Глухівська міська рада